Nasza misja

Bycie tatą jest bezsprzecznie fascynujące, ale nie mniej wymagające. Pełnimy rolę strażnika ogniska domowego, musimy być silni tam, gdzie czasem siły brakuje, no i oczywiście dajemy przykład im... synom. Chcemy być bohaterami w swoim domu, choć to nie jest takie proste. Staramy się znaleźć równowagę pomiędzy życiem zawodowym i tym prywatnym. Ciężko znaleźć czas na chwilę refleksji i zastanowienia. Przecież nie chcemy popełnić błędu, nie chcemy nic przegapić. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na co dzień pracujemy jako szkoleniowcy, mentorzy, trenerzy. Inspiruje nas życie w zgodzie z naturą, z jej tempem i pięknem przyrody. Od zawsze towarzyszy nam sport. Kiedyś jako codzienność zawodnika, dziś jako instruktorska praktyka. Swoje dotychczasowe doświadczenia przekazujemy dziś młodszym  pokoleniom. Zainspirowani ojcostwem postanowiliśmy stworzyć przestrzeń wyjątkowo męską. Taką, w której w 100% będziecie mogli poświęcić czas swoim synom, poobserwować ich z nieco innej perspektywy. Z dala od zgiełku   i zbędnych bodźców. 

Spotkajmy się wspólnie

Akademia Męski Świat to wyjątkowe obozy integracyjne dla chłopców w wieku od 10 do 15 lat oraz ich ojców.

Chcemy, aby ojcostwo było przede wszystkim skuteczne, dlatego zapraszamy Was na przeżycie tych chwil wspólnie. Doświadczycie tu wielu inspiracji, a Wasi synowie spojrzą na męski świat nieco bardziej odpowiedzialnie.

Przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych atrakcji, które będą tłem do pogłębienia lub odświeżenia Waszej rodzicielskiej relacji z synami. Spotkamy się zarówno w sali szkoleniowej, jak i w plenerze, w otoczeniu cudownej beskidzkiej przyrody. Czekają na Was zajęcia indywidualne, jak i pełne dynamiki grupowe przedsięwzięcia. 

Zapewniamy, że odkryjecie w sobie, ale przede wszystkim w Waszych synach ogrom wspaniałych talentów. Pozwolicie dostrzec w sobie tatę - bohatera, a Wasza relacja z pewnością na tym skorzysta. Pokażcie swoim synom, jak bardzo Wam na nich zależy, jak bardzo chcecie aby w swoim dorosłym, samodzielnym życiu byli przede wszystkim dobrymi ludźmi. Niech nasze mamy, żony, siostry i córki będą z nas dumne.

 

Do zobaczenia na naszych campach!

AKADEMIA

MĘSKI ŚWIAT

Jako ojcowie z wieloletnim już stażem, a jednocześnie pedagodzy i psychologowie, wiemy jak istotne jest, aby czasem się zatrzymać, aby zadać pytanie o przyczynę. Chcemy być dla Was inspiracją do zatrzymania się na moment, do spojrzenia na ojcostwo z innej perspektywy. 

Nasi przyjaciele

AKADEMIA MĘSKI ŚWIAT 2019

znajdź Nas